Přednášky

Přednášky - Nadivoko

Přednášky Nadivoko jsou doplňkovým zdrojem informací v projektu Poznávání podstaty. Tyto přednášky vznikly kvůli potřebě prezentovat základní myšlenky zásadních témat při investici menšího množství energie a času. Z tohoto důvodu jsou přednášky pouze ve formě videa na YouTube, kanál Poznávání podstaty. Kvůli omezené přípravě v přednáškách nemusí zaznít vše podstatné a i forma přednášek  jeví sníženou kvalitu. Na druhou stranu nejsou tyto přednášky strojové, ale jsou takové "lidštější". V přednáškách mělo zaznít mnoho podnětných myšlenek, které by měly být dále hodnoceny, rozvíjeny a aplikovány v rámci komunity projektu Poznávání podstaty.

toto je 3. přednáška Nadivoko ze 3. ročníku projektu Poznávání podstaty. Přednáška má tedy označení PND 3. Tato přednáška se věnuje 2. části Emocí, konkrétně jejich vlivu na jednotlivce. Určitě tam najdete mnoho zajímavých postřehů a podnětu k zamyšlení 😊.

toto je 2. přednáška Nadivoko ze 3. ročníku projektu Poznávání podstaty. Přednáška má tedy označení PND 2. Tato přednáška se věnuje 1. části Emocí, konkrétně jejich podstatě. Pokud odhlédneme od přednášky PND 1, která byla rozhovorem, tak je tato přednáška asi vlastně 1. přednáškou Nadivoko na celém světě 😀. Je tedy rozhodně unikátní! Já...

toto je 1. přednáška Nadivoko ze 3. ročníku projektu Poznávání podstaty. Přednáška má tedy označení PND 1. Tento díl jsme pro vás připravili ve dvou. Nikča Kovandová (Zvídavá) zpovídá mě, Ondru Kovandu (Diskutéra) 😊. Tato přednáška je výhradně ve formě videa na YouTube.