Mocné pojmy - Majetek - přednáška Nadivoko - PND 10

22.02.2024

Zdravím Vás lidičky,

toto je 10. přednáška Nadivoko a současně se jedná o poslední příspěvek ze 3. ročníku projektu Poznávání podstaty. Přednáška má tedy označení PND 10. Tato přednáška se věnuje tématu Majetek z tematického okruhu Mocné pojmy.

My po majetku toužíme! Proto je ústřední bodem přednášky pochopení podstaty majetku a jeho vlivu na náš život. Nicméně majetek není vše a usilování o něj je spojeno i s některými riziky. Proto by mělo být hlavním přínosem přednášky, abychom se dokázali rozhodnout, jak velký majetek je pro nás ještě smysluplný a kdy už je výhodnější se zaměřit na jiné oblasti života 😀.

Přednášky Nadivoko prostě nebudou mít jednotnou formu, budou rozvážnější (budou pomalejší) a formulace myšlenek bude prostě hovorovější (nebudu používat zcela vyšperkované věty). Mě tedy trošku chybí ta větší hloubka myšlenek a ty uhlazené formulace (jsem prostě perfekcionista 😀). Přesto si myslím, že mají tyto přednášky v projektu své místo. Díky pomalejšímu tempu totiž snad bude snazší pochytit jednotlivé myšlenky. Kromě toho je tvorba těchto přednášek o něco snazší ale ty zásadní myšlenky by v nich prostě zaznět měly. A výhodu spatřuji i v nové formě, protože se přeci nechceme nechat unudit stereotypem 😀. Takže věřím, že se Vám přednášky Nadivoko budou líbit a že v nich naleznete i něco užitečného a zajímavého. Prostě doufám, že si díky nim zdokonalíte svůj světonázor 😀. A ještě dodám, že jsou tyto přednášky kvůli své formě výhradně ve formě videa na YouTube.

Věřím, že se Vám tato přednáška bude líbit

Váš Ondra Kovanda (Diskutér)

Zde uvádím odkazy, které jsem zmínil v přednášce:

12 přednáška - Energie - Význam

13 přednáška - Energie - Ukládání energie

14 přednáška - Energie - Hospodaření s energií

Mailovou adresa pro dotazy, zpětné vazby, připomínky, nebo nabídky spolupráce nalezneš v záložce Kontakt v hlavním menu tohoto webu 😀.