Komunikace s Rozum v hrsti chci

29.11.2021

Dobrý den, pane Diskutére,

odpověď na Vaši otázku jsem si ještě pořádně nepromyslel (odpověď na otázku z přednášky č.12 - Význam energie v našich životech) .... Asi dlouze budu nad celým Vašim dnešním dílem přemýšlet, až se budu odebírat do říše snů.... Ale to se mi ostatně stává pokaždé, když si Vás pustím a naslouchám Vám.... Vám musí člověk skutečně dlouze a pozorně naslouchat, aby pochopil, co říkáte mezi řádky. Pozoruhodné! Jsem již starší muž a jsem velmi polichocen představou, že i tak mladí lidé, jako jste Vy, přemýšlí tak hluboce nad životem. Děkuji Vám pane Diskutére! Věřím, že nám toho mate mnoho co povědět a velmi se těším na Vaše další slova. Jsem jen obyčejný muž, tak nevím, nakolik to pro Vás bude důležité, ale velmi jste mě zaujal. Značně se Vám také zlepšila forma přednášek! Jen tak dal! Tužte se....

Děkuji Vám!

Hezky den.... Rozum v hrsti chci


Dobrý den, pane Rozume,

Váš mail mi udělal radost a určitě si na Vás vzpomenu, až opět budu složitě hledat vhodná slova pro formulaci těch myšlenek, které mám uložené v hlavě. Každá pozitivní reakce dává mým přednáškám legitimitu a je pro mě velmi cennou zpětnou vazbou a utvrzuje mě v přesvědčení, že mé myšlenky nejsou mimo mísu. Takže jste se s Vaší odpovědí právě začlenil do projektu Poznávání podstaty 😊. Děkuji.

Dále Vám chci poděkovat za trpělivost a píli v seberozvoji, protože to rozhodně není samozřejmost. Jsem rád, že Vás neodradily ani ty myšlenky, které na první pohled vypadají nesmyslně, ale jejichž krása se ukáže, až po delší době a po pochopení širšího kontextu. Toto také velmi oceňuji.

A nebojte se. Sice velmi bojuji s nedostatkem čas, ale protože mi projekt Poznávání podstaty dává smysl a stále živím naději, že mohu něco změnit, tak se budu snažit ze všech sil, abych v něm pokračoval řadu dalších let. Projekt Poznávání podstaty je opravdu na samém začátku a než se dostaneme k cílovým tématům jako Společnost, Komunikace, Ideály, Manipulace atd. tak určitě uplyne ještě spousta vody v řece 😊.

Jsem rád, že jste si všiml, že se forma přednášek zlepšuje, ale já rezervy vidím ještě značné 😊. Proto očekávám, že se forma bude nadále zlepšovat. Každopádně mám v úmyslu přibližně na přelomu tohoto roku přetočit prvotní přednášky, abych jim dodal důstojnější formu 😊.

Ještě jednou děkuji za zprávu a přeji Vám naplněný den

Diskutér


Dobrý den, pane Diskutére,

děkuji za velmi krásný mail. Při Vaší vytíženosti, která musí být značná, jsem nečekal odpověď a už vůbec ne tak rychlou. Jsem rad, že jsem se zapojil do Vašeho projektu! Vy jste opravdu přemýšlivý člověk. Forma Vašich videí se jistě ještě posune, to máte pravdu. Nevím ale, zda opravdu mate přetáčet prvotní díly..... vaše příznivce.... Soudím tedy podle sebe.... baví i ten Váš velký posun.... Dokonalost neexistuje. Nemyslíte? A možná právě i Váš postupný vývoj je poznávání. Zamyslete se nad tím....

Moc ještě jednou děkuji za odpověď.

Hezky večer!

Rozum v hrsti chci


Dobrý den,

ano, vývoj projektu mi dělá radost. Projektem chci ovšem oslovit více lidí a rád bych zapůsobil i na mladší ročníky. Modlou dnešní doby je efektivita, pro kterou jsme se naučili jako indikátor kvality využívat formu, kterou jsou myšlenky prezentovány. A protože je trpělivých lidí málo, tak bez zlepšení formy prvotních videí nemohu zaujmout více diváku. A bez více diváku, zase projekt Poznávání podstaty nemůže mít větší dopad atd. 😊.

Kvalita našich životů je převážně závislá na kvalitě našeho okolí. A za kvalitu našeho okolí jsme zodpovědní my sami. A ke zlepšení kvality našeho okolí a našich vztahů má vliv vzájemné pochopení a společné cíle. A k tomu projekt Poznávání podstaty směřuji 😊. Prostě by se nemělo jednat pouze o zajímavosti, ale o hodnotné myšlenky, které zvládne většina lidí upravit dle své individuality a uplatnit ve svém životě.

Ještě jednou děkuji za Vaše zprávy a přeji Vám, aby měl na Váš život Projekt poznávání takový efekt, který jsem popsal výše

Diskutér